Meie visioon

MEIE TÖÖ ALUSTALAD:

  • HEA KOOSTÖÖ NING SUHTLUS KLIENDIGA
  • ILUS VISUAAL
  • PRAKTILISED LAHENDUSED
  • kvaliteetsed materjalid ning tooted

Ettevõtte nimi Blooming Room tuleneb soovist panna ruumid õitsema. Meie soov on inimeste elukvaliteedi parendamine läbi ilusate ning praktiliste interjööride, kus iga ruum ja ruumi osa täidab oma ülesannet maksimaalses võimalikus ulatuses.

Iga ruumi loomisel peab esmalt silmas pidama, kes seda kasutama hakkab. Eesmärk on, et klient tunneks ennast loodud ruumis hästi ja mugavalt. Selle saavutamiseks analüüsime kliendi soove, vajadusi, elustiili ja iseloomu.

Oleme veendumusel, et iga klient ja ruum väärib meie täit tähelepanu. Teeme oma tööd pühendumusega ning soovime oma klientidele pakkuda personaalset teenust, kus fookuses on just Teie projekt.

Usume, et hea koostöö ning suhtlus kliendiga aitab teha kogu tööprotsessi kliendile mugavaks ja lihtsaks. Kliendi rahulolu on meile kõige suuremaks tunnustuseks.

SAAME TUTTAVAKS

Kes on Blooming Room?

Hei! Mina olen Elizabeth, sisearhitekt ja Blooming Roomi asutaja.

Olen terve oma elu olnud seotud kunstiga ning juba põhikooli lõpus olin kindel, et just sisearhitektuur on see eriala, millega soovin tegeleda. Sellest ajast saati olen ennast arendanud sisearhitektuuri silmas pidades. 2018. aastal lõpetasin Euroakadeemia sisearhitektuuri eriala. Enne Blooming Room loomist olen omandanud kogemusi ja teadmisi töötades mitmes sisearhitektuuri büroos.

Mul on kogemusi nii suuremahuliste arenduste ja ühiskondlike ruumide loomisega kui ka era- ja äriklientide projektidega. Sinna hulka kuulub kõik alustades korteritest ning eramutest lõpetades büroopindade, koolide ja restoranidega.

Elizabeth Saal

Sisearhitekt / Asutaja